logo MZUK
MENU
zdjęcie przedstawiające śmieciarkę MZUK podczas pracy

e-Faktura


Serdecznie zachęcamy do uruchomienia usługi e-Faktury umożliwiajacej otrzymanie pocztą elektroniczną (e-mail) faktury w formie elektronicznej.

Klientów, których umowa zawarta z MZUK nie zawiera oświadczenia o zgodzie na otrzymywanie faktur w formie elektronicznej, a obecnie chcieliby korzystać z e-Faktury prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza-oświadczenia.

Wypełnienie i przesłanie formularza stanowi wyrażenie zgody na otrzymywanie faktur w formie elektronicznej, w poniższym brzmieniu:
"Oświadczam, że wyrażam zgodę na wystawienie i wysłanie w formie elektronicznej (na podany adres e-mail) dokumentów oraz faktur za usługi, świadczone przez Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kole."

Kliencie pamiętaj - jeśli zmienią się twoje dane adresowe lub e-mail powiadom nas o tym by twoja e-Faktura w bezpieczny sposób trafiła pod właściwy adres.

Jeśli usługa e-faktury nie spełnia zamierzonego oczekiwania, można odstąpić od jej wysyłki drogą e-mail. Wystarczy wypełnić poniższy formularz-oświadczenie. Wypełnienie i przesłanie formularza stanowi rezygnacje z otrzymywania  faktur w formie elektronicznej i przekazanie jej odbiorcy w formie papierowej.  © 2020 MZUK Sp. z o.o.